Перенесення комунікацій навколо будівництва ст. метро "Театральна"

Всеволод Новохатько

Доброго дня!
З моменту початку будівництва ст. метро "Театральна" на пр. Яворницького постійно проводяться роботи з перенесення комунікацій від будівельного майданчику станції. в результаті навколо станції з'явилися будмайданчики перенесених комунікацій:
1) вул.Столярова - біля будинку 6
2) пр.Яворницького - кілька майданчиків на червоній лінії парку Глоби від театру драми та комедії (будинок 97 до в'їзду до парку Глоби біля будинку 99), та складування великої кількості грунту та будматеріалів.
3) алєя бульвару на пр.Яворницького - праворуч та ліворуч будівництва станції ( поблизу будинку 97, та будинку 99)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- назву організації-замовника робіт з перенесення комунікацій від будівельного майданчику станції метро "Театральна", та п.і.б. відповідальних посадових осіб цієї організації
-назву організації, або організацій які здійснювали та здійснюють ці роботи, та посилання на договір із замовником
-назву організації, яка здійснювала технічний нагляд за дотриманням вимог держстандартів, будівельних норм і правил під час проведення ціх робіт

З повагою,

Всеволод Новохатько

Ірина Олександрівна Єльчищева,

1 Attachment

З повагою

Ірина Олександрівна Єльчищева,

1 Attachment

У зв"язку з виявленою технічною помилкою в тесті листа надсилаємо
виправлену відповідь та приносимо вибачення за спричинені незручності.
З повагою та надією на порозуміння