Переміщення святкування останнього дзвоника НВК №5

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Наказ директора Обухівського НВК№5, Коновал А.І. чи начальника управління освіти виконавчого комітету Обухівської Міської Ради, Коломієць О.Г. про проведення святкування останнього дзвоника НВК №5. Зі скарг 11-и класників, що готували виступ на святкування останнього дзвоника, батькам стало відомо, що святкування останнього дзвоника було перенесено зі стадіону НВК №5 на територію перед входом до школи, "Ласкаво Просимо". Прошу надати відповідні документи та причини таких змін. Хочу зазначити що всі святкування 1 вересня та Останнього Дзвоника завжди проходили на території сдадіону НВК №5

З повагою,

Tatyana Gumenyuk

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду та Омбудсмана.

Виконком Обухівської міської ради,

2 Attachments