Перелік програм та проектів,що були реалізовані або реалізовуються

Олександр Андрєєв

Враховуючи положення частини 1 статті 1 , частини 4 статті 9 , частини 4 статті 13 Бюджетного кодексу України у взаємозв’язку з положенням частини 5 статті 6 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,та ,враховуючи,що запитувана інформація є суспільно значимою, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Перелік програм , що були реалізовані або реалізовуються спільно з місцевими громадськими організаціями за період з 2014 року по теперішній час та надати копії програм.
2.Перелік програм , що були реалізовані або реалізовуються спільно з міжнародними та національними інституціями та громадськими організаціями за період з 2015 року по теперішній час та надати копії програм.
3.. Перелік проектів, що були реалізовані або реалізовуються за підтримки міжнародних та національних інституцій, із вказанням назв донорських організацій,термінів реалізації проектів, сум грантових коштів (з розрахунку донорська допомога та у випадку наявності ,місцевий внесок) перелік партнерів по реалізації (якщо такі були ,то окремо – вартість послуг партнерів) за період з 2015 року по теперішній час, та надати копії грантових угод та проектних заявок за проектами , що були реалізовані або реалізовуються.(стосовно віднесення чи не віднесення витребуваних копій до службової інформації див. статтю за посиланням https://irrp.org.ua/rvnenska-mska-rada-v... )

Письмову відповідь на запит у встановлений строк прошу направити на адресу пл. Красна 20, м. Кремінна Луганської області, 92905, ГО «КЦПІКД «Колохорт».
Копію відсканованої відповіді та копії витребуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою, Андрєєв Олександр Вікторович ,керівник ГО «КЦПІКД «Колохорт»,ЄДРПОУ 38817298 , +380509388236

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

1 Attachment

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

02.02.2017 №03-06-02/386 Керівнику
ГО «КЦПІКД «Колохорт»
Андрєєву О.В.

На Ваш інформаційний запит надаємо наступну інформацію.

Перелік програм і проектів, що реалізовані або реалізуються спільно з
міськими громадськими організаціями, в тому числі за підтримки
міжнародних донорів, додається.

З копіями грантових угод, заявок та пропозицій можна ознайомитися на
офіційному сайті міської ради http://www.kremrada.gov.ua/ в розділі
«Доступ до публічної інформації».

Додаток 4 арк.

З повагою,

Міський голова Ю.О.
Прокопенко

Олександр Андрєєв залишив коментар ()

Стосовно відповіді "З копіями грантових угод, заявок та пропозицій можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради http://www.kremrada.gov.ua/ в розділі «Доступ до публічної інформації»"

ЗАКОН УКРАЇНИ
"Про доступ до публічної інформації"

Стаття 22. Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію
2.Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.