Перелік переданих 11 приміщень в житлових будинках для КП ЖКО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Захар Унич, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановна Нетішинська міська рада,

На свій запит для Вас, що надісланий 02.06.2016, я так і не отримав належної інформації. Разом з тим,на Ваші листи від 08.06.2016 №39/01-30-2149/2016 та від 07.06.2016 №25/01-30-2114/2016 КП НМР ЖКО надало Вам необхідну відповідь, але можливо не повну.

Та враховуючи, що запитувана мною інформація лягла в основу прийнятих виконкомом (міською радою) відповідних рішень, та враховуючи, що міська рада, виконком зобов'язані контролювати та виправляти порушення законів підлеглих їм підприємств, установ, та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Адреси житлових будинків та місце розміщення і розмір площі 11 нежитлових приміщень в житлових будинках, що віддаються для КП НМР ЖКО, що у більшості будинків не є співвласником приміщень;

2. Інформацію про проведені обговорення із співвласниками житлових будинків добровільної їх відмови і передачі частини спільної власності, а саме 11 нежитлових приміщень в житлових будинках;

3. Інформацію про обставини, які спонукають до залишення за КП НМР ЖКО 11 нежитлових приміщень, особливо за умови, що у даних будинках КП НМР ЖКО можливо не буде у статусі їх управителя;

4. Інформацію про майбутнє цільове призначення (використання) 11 нежитлових приміщень КП НМР ЖКО та чого без них виробнича діяльність КП НМР ЖКО неможлива;

5. Інформацію про законодавчу правомірність таких кроків (передачі 11 приміщень для обраного КП) за умови дії майже рік закону "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

Примітка: КП НМР ЖКО з метою, щоб не надавати необхідну відповідь, повідомило про нібито невідповідність моїх запитів вимогам закону, проте фахівці виконкому добре розуміють, що це не так. Разом з цим, прошу врахувати, що запит подавався до виконкому(міської ради), тому відповідальність за повноту наданої інформації несе розпорядник інформації, і яка точно відома Вам. Дана інформація про передачу вказаних приміщень розміщена на сайті міської ради по результатам роботи 11 сесії Нетішинської міської ради (шляхом проведення незалежної оцінки майна).

У разі чергової відмови чи надані неналежної інформації прошу зважити на подальші мої наміри опублікувати всі мої запити (відповіді) на сайті "Розумне місто" та зверненні до депутатів з вимогою викорінити бездіяльність та налагодити чітку роботу із запитами, оприлюдненням відкритої, повної інформації. Не виключаю направлення повторного, відкритого запиту через ЗМІ.

З повагою,

Захар Унич

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради, Нетішинська міська рада

1 Attachment

----- Original Message -----
From: "Захар Унич" <[FOI #14324 email]>
To: "FOI requests at khmeln24" <[khmeln24 request email]>
Sent: Thursday, October 20, 2016 11:59 PM
Subject: Інформаційний запит - Перелік переданих 11 приміщень в житлових
будинках для КП ЖКО

show quoted sections