Перелік осіб

АО "Національна правова палата"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Постановою Кабінету Міністрів України №442 від 10.09.2014 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було утворено Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, реорганізувавши шляхом злиття Державну службу з лікарських засобів та Державну службу України з контролю за наркотиками, і поклавши на Службу, що утворюється, функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що припиняються (крім функцій із забезпечення формування державної політики з питань обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу, а також координації діяльності органів виконавчої влади із зазначених питань).
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.02.2015 року № 107-р утворено Комісію з реорганізації Державної служби України з контролю за наркотиками та затверджено Головою Комісії начальника Управління ліцензування квот та дозволів Державної служби з контролю за наркотиками Дзісяка Олега Петровича.
Даним Розпорядженням Голову Комісії зобов’язано:
• затвердити її персональний склад;
• забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з реорганізацією Державної служби з контролю за наркотиками;
• поінформувати у шестимісячний строк Кабінет Міністрів України про результати проведеної роботи.
Відповідно до п. 1 Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 647 від 12 серпня 2015 року, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я, який реалізує державну політику у сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів (далі - лікарські засоби), медичної техніки і виробів медичного призначення (далі - медичні вироби), та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу.
Пунктом 10 Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками визначено, що Держлікслужбу очолює Голова, який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України, внесеним на підставі пропозицій Міністра охорони здоров’я.
Пунктом 12 даного Положення визначено, що Голова Держлікслужби має двох заступників, у тому числі одного першого, які призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України, внесеним Міністром охорони здоров’я на підставі пропозицій Голови Держлікслужби.

У зв’язку з викладеним вище, оскільки Кабінет Міністрів України призначає та звільняє з посади Голову Держлікслужби та двох його заступників, відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. ст. 1, 3, 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати інформацію про повний перелік осіб, які у період з моменту створення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками по сьогоднішній момент займали посади Голови та першого Заступника Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (включаючи виконуючих обов’язки), та вказати, який період вони перебували на цих посадах.

З повагою,

АО "Національна правова палата"

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

³ .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

 

 

 

³ .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]