Перелік документів для отримання проїздного документу дитини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Чередниченко Андрій Юрійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Чередниченко Андрій Юрійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу вас надати інформацію про вичерпний перелік документів, які необхідно подати до Державної Міграційної Служби України для отримання проїзного документа дитини. Чи є Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення" єдиним нормативним документом, який визначає такий перелік та чи мають право у теріторіальних підрозділах та органах ДМС України під час прийому заяви вимагати якісь додаткові документи а саме справку про реєстрацію місця проживання дитини?

Дякую. З повагою, Чередниченко Андрій Юрійович.

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України


Attachment SKMBT 28315012918470.pdf
604K Завантажити відповідь


Відповідь у вкладеному файлі.

Посилання