Перелік дітей з переважним правом на зарахування до ДНЗ після дітей пільгових категорій

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Інкогніто, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

У ст. 33 Закону України "Про дошкільну освіту" йдеться про соціальний захист дітей дошкільного віку :

Держава забезпечує соціальний захист, підтримку дітей дошкільного віку, ОСОБЛИВО дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, а також дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. чи користуються переважним правом при прийманні до ДНЗ КМР діти з багатодітних сімей, діти, у яких батьки з інвалідністю, діти матерів-одиначок, діти, у яких брати і сестри вже відвідують обраний дитячий садок (перелік доповнити).
2. який порядок зарахування до ДНЗ КМР дітей, зазначених в п. 1.

Місцеві виконавчі органи влади ігнорують ст. 33 ЗУ "Про дошкільну освіту" в частині зарахування дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей до ДНЗ після дітей пільгових категорій. Є ризик, що діти, зазначені в пункті 1 цього інформаційного запиту можуть не потрапити до ДНЗ через брак місць.

З повагою,

Інкогніто

Департамент гуманітарних питань ДМР, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

1 Attachment