Перехрестя не обладнано засобами організації дорожнього руху та освітлення

Хохлов Денис

Доброго дня!

Станом на сьогодні, перехрестя вулиці Гагаріна (дороги О 101319 – Мила – Гореничі 4 +100 км) та вул. Зелений Сад, що розташоване на території Петрушківської сільської ради, не обладнано засобами організації дорожнього руху та освітлення.
Тобто, на даній ділянці відсутні знаки пріоритету, при цьому на перехресті асфальтована дорога в усіх напрямках, відповідно за ПДР машини, що рухаються від села Петрушки в сторону села Гореничі повинні давати дорогу тим машинам, що виїжджають з вул. Зелений Сад. По факту так не відбувається.
Зважаючи на зазначене, а також на:
відсутність попереджувальних знаків про перехрестя;
відсутність освітлення даного перехрестя в нічний час;
інтенсивний рух автомобільного транспорту на даній ділянці;
відсутність видимості на відстані не менше ніж 100 метрів за напрямком руху зважаючи на захаращеність дороги
на сьогодні існує великий ризик виникнення ДТП.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Хто відповідає за наявність дорожніх знаків та освітлення на даному перехресті?
2. Які заходи ви можете здійснити, щоб покращити безпеку руху на даній ділянці?
3. Рухаючись від с. Петрушки в сторону с. Гореничі чи потрібно уступати дорогу ТЗ, що рухаються по/зі сторони вул. Зелений Сад?
4. Чи передбачено в 2018 році фінансування заходів з організації (встановлення) засобів дорожнього руху та освітлення на перехресті вулиці Гагаріна (дороги О 101319 – Мила – Гореничі 4 +100 км) та вул. Зелений Сад, що розташоване на території Петрушківської сільської ради?

З повагою,

Хохлов Денис

zvernenya, Державне агенство автомобільних доріг

1 Attachment

Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального госп,

1 Attachment

--
З повагою
Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства
Київської обласної державної адміністрації