Перехід на інший вид пенсії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ячний Григорій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ячний Григорій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Порядок визначення розміру заробітної плати для обчислення пенсії при переведенні з пенсії призначеної згідно із законом "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" на пенсію за законом "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з посиланням на відповідні нормативні акти.

"Військова" пенсія призначена у 1999 році, після 15 років роботи та досягнення віку 60 років бажаю отримувати пенсію "цивільну" починаючи з березня 2016 року.

З повагою,

Ячний Григорій

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти