Передпроектні та проектні ескізи, проекти та пропозиції благоустрою Ланжерону та Старобазарного скверу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дяченко Юрій Васильович, голова політичної партії "ДемАльянс" в Одесі, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дяченко Юрій Васильович, голова політичної партії "ДемАльянс" в Одесі

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- пропозиції (концепції), які розглядалися 12.04.2017 року на засіданні містобудівної ради, а також пропозиції з реконструкції ресторану (зараз підземного туалету по вул. Чорноморська 14-б) та благоустрою території біля арки Ланжерон (парк Шевенко), які розглядалися на засіданні консультаційної ради з планування території м. Одеси 31.03.2017 року та на конкурсі, ініційованому Одеською обласною організацією Національної спілки архітекторів України з 4 квітня по 10 травня 2016 року;

- пропозиції (концепції) з реконструкції дитячого центру (зараз туалету по вул. Базарна, 61-а) та благоустрою території Старобазарного (Кіровського) скверу, які розглядалися 31.03.2017 р. на засіданні консультаційної ради з планування території м. Одеси.

Цікавить і описова (текстова), і візуальна (ескізна) частина пропозицій.

Чи планується проведення громадських слухань з реконструкції та благоустрою Ланжерону та Старобазарного (Кіровського) скверу або конкурсів проектів (предпроектних пропозицій) і коли, яким чином? Які надходили пропозиції, якщо громадські слухання або конкурси вже проводились? Які з пропозицій були враховані?

З повагою,

Дяченко Юрій Васильович, голова політичної партії "ДемАльянс" в Одесі

Одеська міська рада

-------- Исходное сообщение --------
Тема: к письму УАГ 01-13/-45/зпи Дяченко
Кому: [адресу приховано]

Посилання