Передача майна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гошовський Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гошовський Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 107-р від 18 лютого 2015 року було утворено комісію з реорганізації Державної служби з контролю за наркотиками. Затверджено головою комісії начальника Управління ліцензування квот та дозволів Державної служби з контролю за наркотиками Дзісяка Олега Петровича. Голові комісії було доручено:
- затвердити її персональний склад;
- забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з реорганізацією Державної служби з контролю за наркотиками;
- поінформувати у шестимісячний строк Кабінет Міністрів України про результати проведеної роботи.
У відповідності до Наказу Держлікслужби від 29.08.2016р. №164 «Про створення комісії по прийманню-передачі майна», на виконання Постанови Кабміну України від 10.09.2014р. №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», відповідно до Порядку інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого Постановою Кабміну від 20.10.2011р. №1074, ВИЗНАЧЕНО:
1. Створити комісію Створити комісію по прийманню-передачі майна від Державної служби України з контролю за наркотиками до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Комісія) та затвердити її склад, згідно з додатком.
2. Призначити Головою Комісії по прийманню-передачі майна Плясецького Олександра Віталійовича – заступника начальника Управління контролю за обігом наркотичних засобів психотропних речовин та прекурсорів Державної служби України з контролю за наркотиками.
3. Визначити термін роботи комісії з 01.09.2016 по 09.09.2016 року. 4. Голові комісії забезпечити організацію роботи з прийому-передачі майна та подати до 15.09.2016 року акт приймання-передачі на затвердження в.о. Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Суворовій Ірині Миколаївні.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову комісії по прийманню-передачі майна Плясецького Олександра Віталійовича .
У зв’язку з викладеним вище, керуючись ст. 34 Конституції України, ст. 1 Закону України «Про Кабінет Міністрів України», ст. ст. 5, 16, 25 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», ст. 1 Закону України «Про звернення громадян» прошу надати відповідь на наступні питання:
- Чи було забезпечено організацію роботи з прийому-передачі майна від Державної служби з контролю за наркотиками до новоствореної Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками? Якими документами це підтверджується? В разі наявності таких документів, просимо надати їх копії.
- Чи було подано до 15.09.2016 року (або в інший термін) акт приймання-передачі на затвердження в.о. Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Суворовій Ірині Миколаївні (чи іншому керівнику Держлікслужби)? Чим це підтверджується?
- Чи було передане майно від Державної служби з контролю за наркотиками до новоствореної Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками? Якщо так, то яке і чим це підтверджується?
- Якщо документи, на підтвердження передачі майна новоствореній Держлікслужбі відсутні – просимо надати інформації та підтверджуючі документи, кому, куди та на скій підставі було передано майно Державної служби з контролю за наркотиками?
- А якій правовій підставі передавалось майно від Державної служби з контролю за наркотиками до новоствореної Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками?
- Який правовий статус Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками по відношенню до Державної служби з контролю за наркотиками як отримувача майна відповідно до Наказу Держлікслужби?
- Чи було здійснено контроль за виконанням цього наказу головою комісії по прийманню-передачі майна Плясецьким Олександром Віталійовичем?

З повагою,

Гошовський Володимир

Василенко Людмила Миколаївна, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

2 Attachments

 

 

,

,

³

03115, . , . , 120-

:  (044)422-55-84 (. 221)

 

[1]: : : : cid:image001.png@01CB7B6A.F904C3E0

 

References

Visible links

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]