Пенсіонери-переселенці: статистика

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО Центр UA, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- скільки пенсіонерів з непідконтрольних територій перереєструвалися в Україні (прошу надати загальну цифру, а також розшифрувати її, надавши окремо дані по регіонах: Крим, Донецька область, Луганська область);
- скільки пенсіонерів з непідконтрольних територій НЕ перереєструвалися в Україні і не отримують пенсію (прошу надати загальну цифру, а також розшифрувати, надавши окремо дані по регіонах: Крим, Донецька область, Луганська область).
- у яких відділеннях ПФ скільки саме пенсіонерів перереєструвалося (прохання - дані викласти таблицею).
Мета запиту: підготовка журналістського матеріалу, у якому також хочемо висвітлити питання про те, як зросло навантаження на окремі відділення ПФ. Будемо вдячні,якщо надасте контактні дані фахівця, до якого ми би могли звернутися по коментар.

З повагою,
Леся Ганжа,
ГО Центр UA
095 4698803

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти