Пенсіонери органів прокуратури

Доброго дня!

На офіційному сайті Союзу юристів України опубліковано копію документа Міністерства соціальної політики України під назвою "Лист Міністерства соціальної політики на виконання доручення Офісу Президента України щодо розгляду звернення Голови союзу юристів України С. Піскуна про захист працівників органів прокуратури." (посилання на відповідну сторінку у мережі Інтернет - https://lawyersunion.org.ua/5356-2/), з якого вбачається, що Міністерством соціальної політики України разом із Пенсійним фондом України на виконання доручення Секритаріату Кабінету Міністрів України від 24.04.2020 № 13916/0/2-20 розглянуто лист Офісу Президента України від 22.04.2020 № 47-01/65 до звернення Голови союзи юристів України С. Піскуна щодо перерахунку пенсій працівникам прокуратури у зв'язку з прийняттям 13.12.2019 Другим Сенатом Конституційного Суду України Рішення № 7-р(II)/2019 (далі - Рішення КСУ), яким визнано таким, що не відповідає Конституції України положення частини двадцятої статті 86 Закону України "Про прокуратуру" в частині визначення умов та порядку перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури Кабінетом Міністрів України.
У зазначеному листі за підписом заступника міністра соціальної політики України В. Музиченко зроблено висновок, що перерахунок призначеної пенсії працівнику прокуратури проводиться на підставі довідки про заробітну плату (грошове забезпечення), виданої відповідним органом прокуратури, та за зверненням особи до органів Пенсійного фонду України відповідно до чинного законодавства з урахуванням Рішення КСУ.

Разом з тим, на вказаному опублікованому листі Міністерства соціальної політики України відсутній його реєстраційний номер та дата.

Враховуючи те, що цей лист є вкрай необхідним для пенсіонерів органів прокуратури, який можливо використовувати у якості додаткового аргументу під час спору із органами Пенсійного фонду України щодо неправомірності відмови у перерахунку пенсії за Законами України "Про прокуратуру" від 1991 та від 2014 рр., а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скан-копію листа (із обов'язковим зазначенням у ньому усіх необхідних реквізитів (реєстраційний номер, дата тощо) Міністерства соціальної політики України на виконання доручення Секритаріату Кабінету Міністрів України від 24.04.2020 №13916/0/2-20 та листа Офісу Президента України від 22.04.2020 № 47-01/65 до звернення Голови союзи юристів України С. Піскуна щодо перерахунку пенсій працівникам прокуратури у зв'язку з прийняттям 13.12.2019 Другим Сенатом Конституційного Суду України Рішення № 7-р(II)/2019, яким визнано таким, що не відповідає Конституції України положення частини двадцятої статті 86 Закону України "Про прокуратуру" в частині визначення умов та порядку перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури Кабінетом Міністрів України.

2. Чи спрямовано зазначений лист Міністерства соціальної політики України щодо перерахунку пенсій працівникам прокуратури або інформацію, викладену у ньому, до Пенсійного фонду України та коли саме (прошу надати відповідні документи на підтверждення цього)? Якщо ні, то які саме причини ненадіслання цього листа до Пенсійного фонду України та коли саме воно буде туди надіслано (передано)?

З повагою,

Олексій

Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

 

__________ Information from ESET Mail Security, version of virus signature
database 21480 (20200612) __________

The message was checked by ESET Mail Security.
[1]http://www.eset.com

References

Visible links
1. http://www.eset.com/