Пенсіонери органів прокуратури

Доброго дня!

Я, пенсіонер органів прокуратури Коцюруба Володимир Павлович 03 березня 2020 року звернувся до Генерального прокурора із заявою про вчинення кримінального правопорушення у зв’язку з невиконанням службовими особами Пенсійного фонду України рішення Конституційного Суду України № 7-р(ІІ)/2019 від 13 грудня 2019 року, яке надає право пенсіонерам органів прокуратури звертатися до органів ПФУ за перерахунком пенсій. Моя заява Офісом Генерального прокурора, відповідно до повідомлення «Нової пошти», отримана 04.03.2020 року.
05.03.2020 року о 9-00 я звернувся до Офісу Генерального прокурора за телефоном (044)200-75-70 з метою отримати інформацію про реєстрацію моєї заяви. Але з 9-00 до 9 години 53 хвилин слухавку за цим номером не підіймали (мною було здійснено понад 17 дзвінків). Коли підняли, я назвав своє прізвище, ім’я, по батькові, сказав з якого приводу телефоную, у відповідь працівник яка підняла слухавку своє прізвище і ім’я не назвала і повідомила, що мою заяву ще не зареєстровали і запропонувала зателефонувати в другій половині дня.
Я зателефонував в 14-49, підняли слухавку, я знову назвав своє прізвище, ім’я, по батькові, сказав з якого приводу телефоную, у відповідь працівник яка підняла слухавку своє прізвище і ім’я не назвала і повідомила, що моя заява ще не зареєстрована. Я спробував запитати, чому порушуються вимоги КПК України, яким визначено обов’язок прокурора розглянути таку заяву не пізніше 24 годин з часу її подання.
У відповідь працівник яка підняла слухавку відповіла, що пишіть письмове звернення і мені буде надане роз’яснення з цього питання і поклала слухавку. До кінця робочого дня слухавку за цим номером більше не підіймали (було здійснено понад 26 дзвінків) і я так і не отримав інформацію про реєстрацію моєї заяви про злочин.
Сьогодні, 06.03.2020 року о 9 годині 17 хвилин я знову звернувся до Офісу Генерального прокурора за телефоном (044)200-75-70 з метою отримати інформацію про реєстрацію моєї заяви. Слухавку підняли відразу, я назвав своє прізвище, ім’я, по батькові і попросив щоб особа яка підняла слухавку назвала прізвище і ім’я. На жаль відповіді я не отримав, слухавка була покладена. Таким чином і сьогодні я не з’ясував чи зареєстрована моя заява про вчинений злочин. Мені також не відомо яке прийняте рішення за моєю заявою. На скільки я розумію і сьогодні 06 і вчора 05 березня у підрозділі Офісу Генерального прокурора де розташований телефон (044)200-75-70 службові обов’язки виконувала одна і та ж особа. Вважаю, що ця службова особа Офісу Генерального прокурора не належно виконує службові обв'язки.
Начебто і реформа в органах прокуратури проводиться і Офіс Генерального прокурора вже реформований в якому залишилися працювати лише високопрофесійні і доброчесні працівники а відношення до виконання службових обов’язків і до людей не змінилися. Таким відношенням до виконання службових обов'язків і до людей, довіру до органів прокуратури не відновити.
Тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати в найкоротші строки наступну інформацію (наступні документи):
- про реєстрацію моєї заяви про вчинення кримінального правопорушення від 13.03.2020 року і про результати її розгляду з наданням відповідних документів (витягу з ЄРДР).
- про те хто із спеціалістів підрозділу Офісу Генерального прокуратура до компетенції якого відноситься надання інформації про реєстрацію вхідної кореспонденції (тел: (044) 200-75-70) 05 і 06 березня виконував службові обов’язки на робочому місці.

З повагою,

Володимир