Пенсіонери органів прокуратури

Доброго дня!

Рішення Конституційного Суду України № 7-р(ІІ)/2019 від 13 грудня 2019 року надає право пенсіонерам органів прокуратури звертатися до органів прокуратури за документами про структуру заробітної плати і до органів Пенсійного фонду України за перерахунком пенсій.
Але, вже протягом понад 70 днів пенсіонери органів прокуратури не отримують від органів прокуратури ні документів про структуру заробітної плати, ні перерахунку пенсій в пенсійних органах, тобто має місце безпідставна тяганина та очевидне порушення Конституції України (ст.46) та Закону України «Про прокуратуру».
Загально відомо, що в нарадах в Міністерстві соціальної політики, щодо узгодження складових заробітної плати які враховуються при перерахунку пенсій, форми довідки про заробітну плату тощо приймали участь представники Пенсійного фонду України.
В соціальних мережах користувачі останнім часом знову почали розміщувати неперевірену і не підтверджену інформацію з цього приводу, зокрема, про те, що начебто на нарадах в Міністерстві соціальної політики за участі представників Мінсоцполітики, Пенсійного Фонду України і Офісу Генерального прокурора всі спірні питання погоджено. Правдива інформація з цього питання вкрай важлива для кожного пенсіонера органів прокуратури.
Тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- про те чи погоджено представниками Пенсійного Фонду України і Офісу Генерального прокурора з Міністерством соціальної політики виконання Рішення Конституційного Суду України № 7-р(ІІ)/2019 від 13 грудня 2019 року та питання складових заробітної плати які враховуються при перерахунку пенсій та форми довідки про заробітну плату з наданням відповідних документів.

З повагою,

Володимир

Пенсійний фонд України

4 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]