Пенсіонери органів прокуратури

Доброго дня!
Рішення Конституційного Суду України № 7-р(ІІ)/2019 від 13 грудня 2019 року надає право пенсіонерам органів прокуратури звертатися до органів прокуратури за документами про структуру заробітної плати і до органів Пенсійного фонду України за перерахунком пенсій.
Але, вже протягом понад 70 днів пенсіонери органів прокуратури не отримують від органів прокуратури ні документів про структуру заробітної плати, ні перерахунку пенсій в пенсійних органах, тобто має місце безпідставна тяганина та очевидне порушення Конституції України (ст.46) та Закону України «Про прокуратуру».
Загально відомо, що в нарадах в Міністерстві соціальної політики, щодо узгодження складових заробітної плати які враховуються при перерахунку пенсій та форми довідки про заробітну плату приймали участь представники Офісу Генерального прокурора.
В соціальних мережах користувачі останнім часом знову почали розміщувати неперевірену і не підтверджену інформацію з цього приводу, зокрема, про те, що начебто на нарадах в Міністерстві соціальної політики за участі представників Мінсоцполітики, Офісу Генерального прокурора і ПФУ всі спірні питання погоджено. А також про те, що начебто Офіс Генерального прокурора і прокуратури областей повідомили пенсіонерів, що з понеділка вже точно будуть видавати на руки і направляти поштовим зв'язком довгоочікуванні довідки про заробітну плату для звернення до ПФУ з метою перерахунку пенсій. Правдива інформація з цього питання вкрай важлива для кожного пенсіонера.
Тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
-про те чи узгоджені представниками Офісу Генерального прокурора з Міністерством соціальної політики та Пенсійним фондом України питання складових заробітної плати які враховуються при перерахунку пенсій та форми довідки про заробітну плату з наданням відповідних документів;
- чи дійсно Офіс Генерального прокурора та прокуратури областей готові з понеділка чи з будь якого іншого дня видавати пенсіонерам довідки про складові заробітної плати за узгодженою формою з наданням відповідних документів.

З повагою,

Володимир

Генеральна Прокуратура України

1 Attachment