Пенсіонери органів прокуратури

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валерій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Рішенням Конституційного Суду України 7-p(II) від 13.12.19 поновлено право прокурорів на перерахунок пенсій на підставі ст.86 Закону України "Про прокуратуру". Для його реалізації пенсіонери звернулися до органів прокуратури за документами про складові заробітної плати для подальшого звернення до Пенсійного Фонду України для здійснення перерахунку пенсій.
Незважаючи на те,що з дня винесення Рішення Конституційним Судом України,яке є обов'язковим для виконання усіма органами (ст.151-2 Конституції України), і за невиконання якого передбачена кримінальна відповідальність, пройшло майже 2 місяці, а документи пенсіонери не отримують. Тривала переписка між Офісом Генерального прокурора України, Міністерством соціальної політіки України та Пенсійним Фондом України свідчить про зволікання та небажання виконувати Рішення Конституційного Суду України, так як конкретних дій для його виконання не здійснюється, крім погодження переліку прирівняних посад та проведення 2 спільних нарад. Заступник Міністра соціальної політіки України у відповіді Генеральному прокурору України зазначив, що перерахунок пенсій необхідно здійснювати з урахуванням Рішення Конституційного Суду України. З цього випливає, що розробка або затвердження форми довідок про складові заробітної плати є позамежами компетенції цього відомства.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
-коли нарешті органи прокуратури почнуть видавати пенсіонерам документи про складові заробітної плати;
- повідомити про складові заробітної плати та надати зразок такого документу.

З повагою,

Валерій

Від: public
Генеральна Прокуратура України

Посилання

Доброго дня!

Дякую завідповідь.

З повагою,

Валерій