Педпрофесії ІРЦ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗМІНИ, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами, затвердженні постановою КМУ від 21.07.2021 № 765 , вносять зміни до відповідних Постанов КМУ:
- до Постанови від 14 квітня 1997 р. № 346, де змінюється назва позиції «консультант психолого-медико-педагогічної консультації» на “фахівець (консультант) інклюзивно-ресурсного центру». Але залишається і позиція «вчитель-дефектолог (вчитель-логопед, олігофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог), практичний психолог, вчитель-реабілітолог інклюзивно-ресурсного центру»;
- до Постанови від 14 червня 2000 р. № 963, де змінюється назва позиції «консультант психолого-медико-педагогічної консультації» на “фахівець (консультант) інклюзивно-ресурсного центру». Але залишаються позиції «вчителі, …, практичний психолог…»;
- до Постанови від 30 серпня 2002 р. № 1298, де змінюється назва позиції «консультант психолого-медико-педагогічної консультації» на “фахівець (консультант) інклюзивно-ресурсного центру». Але залишаються позиції «вчителі (всіх спеціальностей), …, практичний психолог, …).
На фоні змін до перелічених постанов, не вносяться зміни до Національного класифікатора професій України ДК 003:2010; позиція «фахівець інклюзивно-ресурсного центру» ВІДСУТНЯ.
При складанні штатного розпису установа має керуватися Національним класифікатором професій України, має бути відповідність назви посад по ланці: класифікатор - штатний розпис – трудова книжка – звітність до ПФУ.

Будь ласка, дайте відповіді на питання:
1. Яким чином формувати штатний розпис ІРЦ після набрання чинності Постанови від 21.07.2021 № 765:
- вказувати посади «вчителя-дефектолога, вчителя-реабілітолога, практичного психолога, вчителя-логопеда» чи вказувати посаду «фахівець (консультант) інклюзивно-ресурсного центру» (який відсутній в КЛАСИФІКАТОРІ) для всіх працівників?
2. Яким чином здійснювати відповідні зміни: це буде ПЕРЕВЕДЕННЯ працівника, ЗВІЛЬНЕННЯ з раніше займаної посади та ПРИЙНЯТТЯ на нову посаду чи ПЕРЕМЕЙНУВАННЯ посади? Від цього залежить правильне оформлення кадрових документів (наказів, записів в трудову книжку, особові картки тощо), звітів до ПФУ.

З повагою,

Людмила

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]