Підвищення заробітної плати біологам

Елена Федчун-Шемет

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу звернути особливу увагу на знову ж таку не нову проблему, стосовно професіоналів , які працюють в медичних установах, а саме в клініко-діагностичних лабораторіях - це біологи. Про цю категорію працівників завжди забувають, коли мова йде про підвищення та доплат до заробітної плати.

В штатних розписах медичних закладів є штатна одиниця - біолог, яка прирівнюється до посади лікаря-лаборанта. Ці професіонали мають сертифікат спеціаліста з вищою немедичною освітою, отриманий в Медичних академіях післядипломної освіти, який дає змогу працювати в медичних установах в клініко-діагностичній лабораторії, також проходять курси підвищення кваліфікації , атестуються та відносяться до однієї тарифної сітки як і лікарі-лаборанти.

В додатках до наказу МОЗ № 2021 від 03.09.2020 та Постанови КМУ №610 від 19.06.2020 є всі посади, навіть молодша медична сестра (технічний правцівник), а біологів немає.

Тому прошу Вас розглянути питання про включення в перелік доплат праці медичних працівників - професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в медичних установах, а саме біологів.
Маю надію на позитивне вирішення проблеми стосовно доплати біологам.

З повагою,

Олена Федчун-Шемет