Підвищення заробітної плати в бюджетних утстановах

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Працюю в вищому закладі освіти 1 рівня акредитації юрисконсультом біля 20 років. З 2014 року спеціалісти, а саме бухгалтера, економісти, інспектори відділу кадрів, інженери та інші, які працюють в бюджетних установах, отримують заробітну плату на рівні мінімальної. Тобто на сьогоднішній день спеціалісти, які мають високий ступінь відповідальності, вищу освіту и великий стаж роботи отримують однакову (мінімальну) заробітну плату з прибиральниками службових прміщень!!!
Відбулося підвищення заробітної плати викладачів вищих закладів освіти, знову планується підвищення заробітної плати вчителям шкіл, а спеціалісти, які працюють і виконують не менш важливу і відповідальну роботу в цих навчальних закладах отримують мінімалку. Висококваліфіковані спеціалісти не хочуть працювати за таку зарплату, відбувається відтік кадрів, молоді спеціаліст не бажають працевлаштовуватися на ці посади за таку зарплату.
Прошу звернути увагу Президента України та керівництво Адміністрації Президента на цю проблему, ініціювати підвищення заробітної плати для всіх спеціалістів, які працюють у вищих навчальних закладах 1 та 2 рівня акредитації та фінансуються з державного бюджету та ввести надбавку за вислугу років, щоб стимулювати висококваліфікованих спеціалістів залишатися на робочих місцях.
Також прошу повідомити, чи зроблено щось у відповідному напрямку за ініціативою Президента Зеленського В.О.?

З повагою,

Наталія

Департамент доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

Звернення громадян, Офіс Президента України