Підтримка спорту Херсонської області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лемешев Віктор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

26 лютого цього року на адресу Херсонської обласної ради я направляв запит про виплату стипендій херсонським спортсменам у 2019 році та відносно відряджень на всеукраїнські та міжнародні змагання з олімпійських видів спорту (у тому числі оплата харчування учасників всеукраїнських змагань), а також на навчально-тренувальні збори збірних команд України з олімпійських видів спорту (у тому числі оплата проїзду, проживання, харчування учасників цих зборів, доставка спортивного інвентарю та обладнання).
Відповідь, яка надійшла від Херсонської обласної державної адміністрації свідчить, що стипендії у цьому році не призначені, харчування не виплачується, навчально-тренувальні збори збірних команд України, міжнародні змагання не фінансуються при тому, що кошти в обласному бюджеті на це виділені (лист Херсонської обласної державної адміністрації від 13.03.2019 № Л-48/19/82/341).
Прошу повідомити причини не виконання програми обласних стипендій до 2019 року та комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019 – 2023 роки.

З повагою,

Лемешев Віктор

Від: Управління з питань фізичної культури та спорту ХОДА

-------
З повагою
Управління з питань фізичної культури та спорту ХОДА

Посилання