Підстави призначення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. З якого числа і на якій посаді працює в Укрзалізниці Чиж Поліна ? 2. Який нормативно правовий акт регулює підстави і процедури призначення на посаду директора департаменту Укрзалізниці?3. Чи потрібно мати профільну освіту обіймаючи посаду директора департаменту ?4. Яку освіту має Поліна Чиж ? Які освітні та кваліфікаційно - професійні вимоги висуваються до людини, яка обіймає посаду директора департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадкістю ? 5. Коли був проведений конкурс на заняття посади директора департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадкістю, де саме були надруковано оголошення про його проведення

З повагою,

Юлія

Чумак, Укрзалізниця

1 Attachment