Підстави формування спектру послуг, що надаються власникам багатоквартирних будинків керуючою компанією

Поліна Усатюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) На якій підставі формується спектр послуг, які надаються власникам квартир багатоквартирних будинків керуючою компанією, зокрема, районною Керуючою компанією з обслуговування житлового фонду?

2) Який спектр послуг надається власникам квартир багатоквартирних будинків керуючою компанією, зокрема, районною Керуючою компанією з обслуговування житлового фонду? У який спосіб і на якій підставі?

3) Як і на якій підставі формуються права і обов'язки районної Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду щодо здійнесння надання спектру послуг власникам квартир багатоквартирних будинків?

4) На якій підставі, у яких законодавчих та підзаконних актах визначені права і обов'язки власників квартир багатоквартирних будинків щодо споживання послуг, які надаються районною Керуючою компанією з обслуговування житлового фонду?

5) Який діючий спектр послуг станом на вересень 2020 надається власникам квартир багатоквартирних будинків керуючою компанією, зокрема, Керуючою компанією з обслуговування житлового фонду Деснянського району? У який спосіб і на якій підставі?

З повагою,

Поліна Аксьонова (Усатюк),
журналіст

Оксана Пархоменко,

2 Attachments

Люда Шевчик,

1 Attachment