Підстава внесення змін до договору

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Лебухорська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Лебухорська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії документів, що підтверджують наявність об'єктивних обставин для продовження строку дії договору №845 від 05.11.2018, укладеного між Департаментом житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради та ТОВ "Компанія Євродор" на здійснення капітального ремонту Проспекту Незалежності та укладення додаткового договору №8 до вищевказаного договору.

З повагою,

Тетяна Лебухорська

Тетяна Лебухорська

Доброго дня!

Прошу надіслати скановані копії документів, вигляд яких відповідає оригіналу, а не файли, конвертовані у текстовий формат із порушенням цілісності та змістової частини.

Крім того, прошу надати копію відповіді проектанта, ТОВ "Урбан-Прогрес", на лист Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради щодо погодження змінених технічних рішень.
З повагою,

Тетяна Лебухорська