Підручники та прибиральниці.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Скільки за штатним розкладом ставок прибиральниць в Спеціалізованній школі №137 з поглибленним вивченням англійськоі мови
і скільки ставок зайняті? Чи оголошені вакансії? На яку площу школи (в метрах квадратних) розраховується кількість прибиральниць? Яка посадова інструкція прибиральниці в ССШ 137? Хто має прибирати класні кімнати учнів 8-11 класів за умови, що учні не погоджуються чергувати? Як здійснюється прибирання і дотримання сан.норм у школі, якщо не вистачає прибиральниць?
2) Надайте, будь ласка, кошторис на 2018-2019р.
3) Хто повинен забезпечувати школу підручниками, зокрема спеціалізованними іноземними з англійської, німецькоі та французської мови? Чи виділялися на 2018-2019 рр. кошти на закупівлю цих підручників для 5-11 класів і в якому обсязі? Які саме автори підручників з іноземних мов рекомендовані міністерством освіти для вивчення і чи може керівництво школи вибирати їх на власний розсуд, чи має суто дотримуватись рекомендацій міністерства?
4) Чи є наказ на використовування підручників Wider World з англійської мови і хто їх має купувати батьки чи школа?

З повагою,

Шевченко Марина

Загальний РУО,

1 Attachment

З повагою
Загальний відділ управління освіти Дніпровської районої в місті Києві
державної адміністрації

тел. 332 46 80