підручники гімназія ім. Сенатора м. Сміла

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ліна Зігура, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати інформацію про стан забезпечення підручниками 6-Б класу Гімназії ім. Сенатора м. Сміла по всім предметам.

2. Надати копію запиту директора навчального закладу про потребу (нестачу) посібників для 6 х класів на 2019-2020 навчальний рік.

3. Вказати, чи є фактична нестача підручників для шостих класів у даній гімназіі? (яка саме кількість підручників не вистачає і як буде вирішуватись ця проблема?)

4. В який термін учні 6-х класів гімназії ім. Сенатора будуть забезпечені державними підручниками у повному обсязі?

5. Чи потрібно батькам самостійно купувати ті підручники, в яких є недостача, згідно чинному законодавству?

6. До яких установ слід звертатись в разі не надання дитині безкоштовних підручників у школі, що по суті являє собою порушення її права на отримання освіти, яка гарантується державою?

7. Якщо пропонують користуватися на уроках електронними підручниками, то чи забезпечить місцева влада дітей комп'ютерами, планшетами або електронними книгами, так як не всі батьки можуть собі це дозволити. Або якщо у дитини є ПК вдома, йому носити його з собою кожен день, щоб займатися в класі за електронними підручниками

З повагою,

Ліна

Від: inf-public ODA

Посилання