Підпишіть вже нарешті УКАЗ ПРО ВИХIД IЗ ГРОМАДЯНСТВА!!!

Шановні співпрацівники Офісу Президента України,
Шановний пане Президенте Володимире Олександровичу!

Підпишіть вже нарешті УКАЗ ПРО ВИХIД IЗ ГРОМАДЯНСТВА!!!

Нас - сотні українцiв, яких Bаше зволікання ставить у дуже скрутне становище.
Указ від 14.07 щодо 12 чоловік - це знущання над сотнями (2705 осіб!), що очікують вже набагато більше за один рік, визначений законодавством, як максимальний строк.
В наданий момент нас майже ТРИ ТИСЯЧІ громадян, яких Ви не випускаєте з громадянства України!

Просимо Вас - ВИКОНАЙТЕ СВIЙ ОБОВ'ЯЗОК - ПIДПИШIТЬ УКАЗИ!!!

Дотримайтесь визначених строків, оскільки всі іншi президенти сумлінно іх дотримувались!!

З повагою,

Владимир

Maxim залишив коментар ()

Укази та кількість осіб, які вийшли з громадянства України відповідним Указом Президента за останні роки:

2018р. - 5105 осіб
2019р. - 5991 осіб
2020р. - 2546 осіб
2021р. - 12 осіб

лише ДВАНАДЦЯТЬ осіб за весь 2021 рік!!!
ВИКОНАЙТЕ СВIЙ ОБОВ'ЯЗОК - ПIДПИШIТЬ УКАЗИ!!

Peter залишив коментар ()

Підпишіть Указ та випустіть тисячі українців з громадянства!

Посилання на Петицію:

https://ua.petitions.net/signatures.php?...

Анна Бойко залишив коментар ()

Будь ласка, підпишіть Указ! Руйнується приватне та професійне життя через Ваше зволікання! Втрачається робота… чи можливо взагалі таке, що чернз один підпис людина потрапляє в таке скрутне становище. Крик душі! Підпишіть будь-Лака, дуже прошу!

Смульська Олександра залишив коментар ()

Пане Президенте,наші Долі в ваших руках!Будь-ласка найдіть час на підписання Указу про вихід з громадянства!

Деменіна Дарія Вікторівна залишив коментар ()

Очікування перевищує всі доступні розумінню межі. В квітні комісія підготувала Укази! Чому станом на вересень вони ще не підписані?

Мадіна Слободяник залишив коментар ()

Будь-ласка, донесіть до Президента, що ситуація вже досить серйозна. Люди чекають набагато більше вже, аніж встановлено законом України. Це ж не тільки порушення закону але й не по-людськи якось..

Zelenska Ganna залишив коментар ()

Пане Президент, підпишіть будь ласка указ!!!
Нас тисячі українців, які зараз знаходяться у дуже скрутному становищі. Указ від 14.07.21, що стосується лише 12 чоловік - це знущання над 2705 людей, чиї справи були розглянуті комісією від 13.04.21, та які очікують вже набагато більше ніж один рік, визначений законодавством, як максимальний строк. Подібне зволікання не покращить статистики президенства, ми нікуди не подінемося!

Чому навмисно замовчується факт наявності бажання вийти з громадянства України?
Чи дійсно імідж вартий того, щоб порушити сім’ї, кар’єри та життя сотен і навіть тисяч українців, що через паспортні проблеми, опинилися в безвихідних ситуаціях?

Просимо вас- виконайте свій обовязок - підпишіть укази! Дотримайтесь визначених строків, оскільки всі інши президенти сумлінно іх дотримувались!

https://ua.petitions.net/signatures.php?...

Владимир залишив коментар ()

Президент насильно удерживает в гражданстве 2705 людей, чем нарушает КУ!
Подпишите указ!

Igor залишив коментар ()

Цією скаргою ми висловлюємо наше невдоволення через порушення наших конституційних прав та законодавства України, а саме - Пункту 112 Указа Президента України 215 від 2001 року, в якому йдеться про те, що процесс виходу з громадянства України за заявою громадянина не повинен перевищувати 1 рік від дня прийняття клопотання про вихід закордонним представництвом України в країні проживання заявника.

Процес виходу складається з багатьох етапів та завершується підписом Президента України на відповідному Указі, в якому містяться сотні, а то і тисячі заявників.

В нашому випадку, більшість людей чекає вже набагато довше року, деякі і два. Наші справи було розглянуто комісією при Президенті України з питань громадянства 13.04.2021 але на превеликий жаль станом на 27.07.2021 Президент України й досі не підписав Указ про припинення громадянства для більшості очікуваючих. Все це призводить до великої кількості проблем для людини, починаючи від соціально-політичних, кар'єрних ускладнень і закінчуючи пов'язаними зі здоров'ям проблемами.

Ми - не лише числа в статистиці Президента, ми, перш за все, люди! Ми оскаржуємо бездіяльність діючого Президента України та апарату Офіса Президента. Гарант, який має захищати наші права, сам їх порушує.

Викликає велике занепокоєння, що ці порушення законодавства України Президентом України Зеленським В.О. та працівниками Офісу Президента України стає звичайною практикою. Про це свідчить і моя справа і справи тисяч інших громадян України, які чекають вже 9 місяців на видання Указу про вихід із громадянства України.

Про грубі порушення Президентом України Зеленським В.О. та працівниками Офісу Президента України законів України свідчить звернення Ради суддів України " До Президента України" від 15.07.2021р., в якому (абзац 10) наголошується неприпустимість дій, які демонструють суспільству ігнорування чинного законодавства, про що свідчить і наші випадки.

Ми просимо Президента України підписати Указ та випустити нас з громадянства України.

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment