Піднайомна допомога

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Князєв, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Контракт укладений в січні 2017 року, в листопаді 2017 року зареєстрований у військовій частині (місце проживання).

Чи можу я отримати грошову допомогу в зв'язку переїздом на місце служби?

З повагою,

Андрій Князєв

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації
Міністерство оборони України

Це звернення, а не запит.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні
має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання
громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції,
заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути
підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному
зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку
заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби
зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні
електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається
заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від
дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною
першою [1]статті 7 цього Закону.

Письмове звернення, відповідно до статті 8 без зазначення місця
проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого
неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не
підлягає.

сб, 24 нояб. 2018 г. в 10:16, Андрій Князєв
<[2][FOI #42764 email]>:

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної
інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із
запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,
прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Контракт укладений в січні 2017 року, в листопаді 2017 року
зареєстрований у військовій частині (місце проживання).

Чи можу я отримати грошову допомогу в зв'язку переїздом на місце служби?

З повагою,

Андрій Князєв

  Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.
-------------------------------------------------------------------
Це повідомлення було надіслане через сайт "Доступ до Правди",
призначення якого - надання можливості громадянам надсилати запити про
публічну інформацію з подальшою публікацією цих запитів та відповідей на
них
-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/393/...
2. mailto:[email address]

Посилання