Підготовка учня до школи (меддовідки)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Руденко Надія Павлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Руденко Надія Павлівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1) Чому одні учні приносять довідку форму 086-2, а інші не приносять. Ця довідка скасована чи ні? Чи потрібно її приносити ВСІМ учням 2-11 класів?

2) Чи може "сімейний лікар" замість ксерокопії Ф063/о, яка завірена його особистим підписом і печаткою закладу, писати зроблені щеплення від руки на обороті Ф086-1 і відмовлятися надавати саме ксерокопію Ф063? Чи є така писанина від руки документом, що заміняє завірену ксерокопію Ф063?
(Чому ставлю таке питання - раптово у одного "сімейного лікаря" на обороті Ф086-1 з'явились записи, що щеплання проти кору у раніше нещепленних дітей-відмовників раптово зроблені на 100%, а давати завірену Ф063 цих дітей він категорично відмовляється, відмовляються її приносити і батьки цих дітей. Є підозра що ці щеплення зроблені тільки для школи). Якщо цього запису на обороті 086-1 достатньо, то в мене в школі діти щепленні проти кору на 100%. Дякую за відповідь

З повагою,
Руденко Надія Павлівна