PE від 14.05.2015 р. № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»;

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Полянська Марія Георгіївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Полянська Марія Георгіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надати завірені належним чином фотокопії з оригіналу титульної і останньої сторінок, затвердженого Верховною Радою України Закону України від 14.05.2015 р. № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»;

2. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту.
У випадку, якщо з якихось причин, не можливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.

З повагою,

Полянська Марія Георгіївна

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

2 Attachments