Парковка

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до п. 31. 8.31. Положення про Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради, Департамент погоджує влаштування та здійснює контроль за організацією роботи місць для паркування, стоянок (у тому числі таксі), стоянок відстою автомобільного, вантажного, технологічного та пасажирського транспорту.

На підставі викладеного та відповідно до статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Хто та на підставі яких документів відгородив місця для стоянки автотранспортних засобів, а також вимагає сплати за користування ними, навпроти будинків № 42-46 по вул. Маразліївській у м. Одесі (біля парку ім. Т.Г. Шевченка).

З повагою,

Марина

Media4, Одеська міська рада

На електрону адресу департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради надійшов Ваш запит до публічної інформації від 08.11.2018р. щодо питань паркування транспорту.
Згідно п. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» «розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача».

Враховуючи, що даний запит не відноситься до компетенції департаменту інформації та зв’язків з громадськістю, він перенаправлений на електронну адресу належного розпорядника інформації - департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

З повагою
Заступник директора департаменту інформації та зв’язків з громадськістю О. Тачковська

КП "Одестранспарксервис",

[ Email has no body, please see attachments ]