Паркан

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Богдан, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

документи, які надають право встановлювати паркан на території парку Дружби народів, де декілька місяців тому встановлено паркан та нібито заплановано будівництво спорткомплексу за адресою: просп. Слобожанський, 118.

Слід зазначити, що даний паркан суттєво обмежує право людей на відпочинок у рекреаційній зоні та конституційне право на свободу пересування, а також негативно впливає на психологічний стан жителів міста.

Зауважую, що відповідно до статті 64 Конституції України під час дії воєнного стану не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтею 40 Конституції України, а саме обов'язок органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Крім того, чинним законодавством не передбачено право органів виконавчої влади залишати без розгляду запити на публічну інформацію навіть у зв'язку із запровадженням воєнного стану.

З повагою,

Богдан Вікторович Кондратенко

Управління Житлового Господарства,

1 Attachment

Доброго дня!

Інформація від розпорядника інформації так і не надійшла. Прошу надати інформацію

З повагою,

Богдан

Управління Житлового Господарства,

1 Attachment