Памперси іваліду 1ї безстрокової групи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ирина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
МИ живемо в невеликому місті Новомосковськ, звернулись до місцевої поліклініки щодо необхідності памперсів для дорослих фірми TENA розмір L(нам необхідно 2-3 шт.на день).Там підтвердили, що людині с таким діагнозом дійсно потрібні памперси, та сказали, що коли місцевий бюджет виділе кошти, вони закупляться та передзвонять, але 6 місяців тиша!!! Мама частково паралізована, гіпертонік постійно мочиться. Ми закуповуємо по 2-3 упаковки на місяць, мамина пенсія 1700 грн, з них 1150 памперси, остальне на ліки і так вже сьомий рік! Допоможіть розтормошити наших можновладців-чиновників чому в нашому місті інваліди не отримують те що їм потрібно!!!

З повагою,

Ирина

Від: Позднякова Надія
Міністерство охорони здоров'я

Доброго дня! На жаль, Ви помилилися електронною скринькою. Ваше прохання
не є запитом на публічну інформацію. Вам із Вашим проханням необхідно
звернутися на електронну скриньку МОЗ України [email address], де
розглядаються такі звернення як Ваше. Прошу. Звертайтесь.

14.08.2018 17:43, Ирина пишет:

show quoted sections

Посилання