Пакети документів з презентаціями проектів "Викрадена принцеса", "Мавка. Лісова пісня", "Сторожова застава", "Захар Беркут", "

Марина Зеленюк

Шановний Сергію Миколайовичу,

Дякую вам за надані копії «Договорів про надання державної фінансової підтримки національних фільмів» для проектів «Викрадена принцеса», «Мавка» і «Захар Беркут».
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу вас надіслати мені також копії пакету документів з додатками, які подавали автори проектів «Викрадена принцеса», «Мавка», «Захар Беркут», «Сторожова застава» на Конкурсний відбір кінопроектів для формування програми виробництва та розповсюдження національних фільмів. Зокрема ці пакети документів мають містити паперову «Презентацію проекту» і «Додаткові документи».
Для фільму «Сторожова застава» прошу вас також надати копію «Договора про надання державної фінансової підтримки національного фільму».

Принагідно вітаю вас з Різдвом і прийдешнім Новим роком.

Гарного вам дня,
Марина Зеленюк

5 Attachments

Доброго дня, пані Марино! У вкладеннях надсилаємо відповідь на Ваш запит.

З повагою, Держкіно

показати цитоване