Пайова участь

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інофрмацію (копії документів), які підтверджують внесок у розвиток інженерно-транспортної інфораструктури замовників будівництва:
1) ПП "Торговий дім "Каштан" - "Будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та двоповерховим торговельним центром та підземним паркінгом (2 та 3 черги будівництва) за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога,55.
2)ТОВ "Союз" "Будівництво житлового комплексу з наземним паркінгом" за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55/1.
3) ПАТ "Чорноморська транспортна компанія" "Будівництво комплексу житлових будинків з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом (перша, друга, тта етя черги будівницва) за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 90.
4)ТОВ "ФПГ "БУДОВА" Нове будівництво житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та наземними гаражами (перша, друга, третя, четверта та п'ята черги будівницва)" за адресою: м. Одеса, вул. Жаботинського, діл. № 54-А.
5) Прокуратура Одеської області, Апеляційний суд Одеської області " Будівництво багатоповерхового житлового комплексу з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом) за адресою: м. Одеса, вул. Жаботинського, ріг вул. 1-а Лінія.
6)ТОВ "Росс Інвест" " Будівництво 16-ти поверхового житлового комплексу з підземним паркінгом та магазином змішеної торгівлі" за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога,55.
7) ТОВ "РЕЙ УКРАЇНА" "Будівництво групи житлових будинків з паркінгом (перша черга будівництва) - вул. Толбухіна,135.
8) ТОВ "ХАНБЕР ТРЕЙД" Будівництво багатоповерхового житлового комплексу з підземними паркінгами, вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та дитячим садком (перша черга будівництва)" за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога ріг вул. Акад. Філатова.

З повагою,

Катерина

Одеська міська рада

1 Attachment

З повагоюю, УКБ ОМР