озеро Кошара

Хохлов Денис

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копію договору про оренду землі на котрій розташовується ставок (озеро) Кошара (межує з землями Петрушківської сільської ради та Шпитьківської сільської ради Києво-Святошинського р-ну Київської області координати 50.406937, 30.154318);
2. Копію договору про оренду водного плеса на котрій розташовується ставок (озеро) Кошара (межує з землями Петрушківської сільської ради та Шпитьківської сільської ради Києво-Святошинського р-ну Київської області координати 50.406937, 30.154318).
Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк (ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» - "...розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту...") та з дотриманням послідовності запитуваної інформації.
Якщо обсяг документів запитуваної інформації більший за встановлені норми безоплатного копіювання та роздруку, прошу надіслати мені скановані-копії документів.
При розгляді даного запиту прошу враховувати п. 3 ст. 22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" де зазначається, що розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

З повагою,

Хохлов Денис