Озеленення території стадіону "Авангард".

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- вартість, вид та кількість закуплених зелених насаджень, які планують висадити у ході капітального ремонту на стадіоні «Авангард» (договір, акт);

З повагою,

Andrianna

Ужгородська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!
Якщо у вас немає інформації, то ви повинні скерувати цей запит до тої структури, яка володіє цією інформацією, а це КП "Стадіон "Авангард". Прошу надати відповідь на мій запит, в строк та згідно чинного законодавства.

З повагою,

Andrianna

Доброго дня!

Згідно статті13. ЗУ України "Про доступ до публічної інформації",

1. Розпорядниками інформації для цілей цього Закону визнаються:

1) суб'єкти владних повноважень - органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, органи влади Автономної Республіки Крим, інші суб'єкти, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов'язковими для виконання;

2) юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів, бюджету Автономної Республіки Крим, - стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів;

3) особи, якщо вони виконують делеговані повноваження суб'єктів владних повноважень згідно із законом чи договором, включаючи надання освітніх, оздоровчих, соціальних або інших державних послуг, - стосовно інформації, пов'язаної з виконанням їхніх обов'язків;
2. До розпорядників інформації, зобов'язаних оприлюднювати та надавати за запитами інформацію, визначену в цій статті, у порядку, передбаченому цим Законом, прирівнюються суб'єкти господарювання, які володіють:

4) іншою інформацією, що становить суспільний інтерес (суспільно необхідною інформацією).

Усі розпорядники інформації незалежно від нормативно-правового акта, на підставі якого вони діють, при вирішенні питань щодо доступу до інформації мають керуватися цим Законом.

Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Тому, повторно, надсилаю вам запит і прошу, надати відповідь на запитувану інформацію у строки та згідно ЗУ України "Про доступ до публічної інформації".

- вартість, вид та кількість закуплених зелених насаджень, які планують висадити у ході капітального ремонту на стадіоні «Авангард» (договір, акт, разунок); ПКД не потрібно!!!

З повагою,

Andrianna