Оцінка впливу на довкілля

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Підприємство ТОВ “РЕИ БРОВАРИ” Код ЄДРПОУ 39817807, Фактичне місце діяльності: Київська обл., м. Бровари, бул. Незалежності, 26а, здійснює утилізацію небезпечних відходів методом спалювання про що видано Ліцензію на поводження з небезпечними відходами Наказ Мінприроди від 09.08.2017 № 301.

1. Чи проходило дане підприємство процедуру оцінки впливу на довкілля, чи державну екологічну експертизу або іншу аналогічну процедуру за цією адресою?

2. Чи отримувало дане підприємство Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для експлуатації обладнання по утилізації небезпечних відходів методом спалювання за цією адресою?

3. Надайте копії цих документів з додатками.

З повагою,

Вікторія

Теличко Інна Павлівна,

1 Attachment

 

 

,

. (044) 206 31 40

 

̳

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Департамент екології та природних ресурсів КОДА,

1 Attachment

--
З повагою
Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної
адміністрації