Оцінка відповідності

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Враховуючи положення Технічного регламенту безпеки рухомого складу залізничного транспорту оцінка відповідності, сумісності, придатності до використання рухомого складу залізничного транспорту та перевірка на відповідність вимогам цього Технічного регламенту проводяться в установленому порядку призначеним орган з оцінки відповідності.
Відповідно постанови КМУ від 27 січня 2016 р. № 96. видачу або відмову у видачі рішення про призначення здійсьнює Мінекономіки.
Стаття 14 Закону "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" передбачає, що КМУ затверджує модулі оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності, та правила використання модулів оцінки відповідності. Модулі оцінки відповідності застосовуються як процедури оцінки відповідності в разі посилання на них у відповідних технічних регламентах.
Прошу надати роз'яснення, яким нормативним актом (якими модулями) повинен керуватися орган з оцінки відповідності при перевірці на відповідність вимогам Технічного регламенту безпеки рухомого складу залізничного транспорту.

З повагою,

Степан Ягода

Andrii Solarov,

Доброго дня!
Повідомте будь ласка, чи можна на цю адресу надіслати відповідь на запит
на інформацію, оскільки дописувач не залишив свої контакти.
Дякую

Терлецкая Ирина,