Оцінка Грантовий 1

Яцков Микола Миколайович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, з метою проведення оцінки діяльності підрозділів міської ради за напрямом "взаємодія з громадськістю" в рамках реалізації спільного проекту "Крок до ефективного управління в місті Ужгород", що виконується Агенцією розвитку міста Ужгорода

прошу надати наступну інформацію (наступні документи) про Відділ міжнародних ґрантових програм та інновацій (з 2019 року Управління міжнародного співробітництва та інновацій):

1) Перелік рішень виконавчого комітету та міської ради ухвалених у період з 01.01.2018 до 31.12.2018 року, розробником яких є зазначений підрозділ міської ради, із зазначенням дати, номеру та назви документу.

2) Перелік проведених громадських слухань у період з 01.01.2018 до 31.12.2018 року, ініційованих зазначеним підрозділом міської ради або проведених за його участі. Якщо такі слухання проводились, прошу вказати дати їх проведення.

3) Надати перелік цільових програм виконавцем яких є підрозділ міської ради, із зазначенням розпорядчих документів про їх затвердження за станом на 2018 рік.

4) Надати інформацію чи створено при підрозділі міської ради дорадчі органи. Якщо так, прошу додатково надати інформацію про розпорядчий документ яким їх створено із зазначенням дати та номеру;

5) Надати звіт про діяльність за 2018 рік.

З повагою,

Яцков Микола Миколайович

Ужгородська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]