Отримання запису з камери відеоспостереження.

Шкір Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати мені запис з камер відеоспостереження розташованих на стовпі на перехресті вулиці Глибочицької та вулиці Татарська (камера направлена в напрямку руху з вулиці Татарська), в період часу з 12:10 до 12.30 31.08.2021 року.
Отримання даного запису обумовлена необхідністю виявлення автомобіля, який втік з місця ДТП. Під час ДТП, яка сталась 31.08.2021 року приблизно о 12.15-12.20, в припарковану біля будинку по вулиці Татарській (напроти ЖК Львівський квартал) машину на швидкості в’їхав автомобіль та, не зупинившись, рушив в напрямку вул. Глибочицька. На світлофорі при виїзді з вул.Татрської на вул. Глибочицька на стовпі розташована камера відеоспостереження. Довідково інформую, що за результатами ДТП правоохоронними органами був складений протокол та схема місця ДТП, згідно до останньої винуватцем ДТП є водій автомобіля, що втік з місця пригоди.
Враховуючи зазначене, та з метою виявлення порушника ПДР та компенсації шкоди, завданної його діями, прошу надати відповідь на цей запит в установленні Законом строки.

Копію запиту направлено також до Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

З повагою,

Шкір Андрій

відділ звернень шевченківського району, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

Шевченківська РДА не є розпорядником даної інформації.

показати цитоване