Отримання вищої освіти

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Перець Тетяна Анатоліївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Перець Тетяна Анатоліївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

я працюю в закладі дошкільної освіти вже 15 років. У 1995 році закінчила Жовтоводьке педагогічне училище, спеціальність - вихователь. У цьому році вирішила отримати вищу освіту та поступити до криворізького державного педагогічного інститут на дошкільний факультет, заочна форма. В умовах вступу на базі диплома "молодшого спеціаліста", є складання ЗНО з української мови та літератури, на яке я зареєструвалася ще в лютому та склала 1 червня. На жаль, додали ще ЗНО з історії України , на яке я не зареєструвалася. ( не володіла інформацією на момент реєтрації). Чи можливо приймальній комісії зарахувати мене у липні місяці лише із одним сертифікатом ЗНО? Можливо є спеціальні умови вступу для минулих випускників? Можливості скласти ЗНО з історії України вже не має.

З повагою,

Перець Тетяна Анатоліївна

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]