отримання публічної інформації щодо медичного центру по вулиці Садовій

Панічева Яна Олександрівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. За неофіційною інформацією, проект медичного центру по Садовій передбачає розміщення стаціонару для дорослих, пологового будинку, дитячої лікарні, підстанції швидкої допомоги, інфекційного відділення (дитяче та для дорослих). Скільки окремих ходів передбачено в цих медичних закладах і чи доцільне таке сусідство з точки зору зайвих контактів для пацієнтів, в тому числі дітей? Чи передбачена роздільна система вентиляції окремих відділень? Прошу надати детальний проект медичного центру.
2. На яку кількість пацієнтів розрахований медичний центр? Які відділення передбачені в дитячій лікарні? Чи більше їх у порівнянні з дитячою лікарнею на Давидчука 63-а (Комінтерна 65)?
3. Чи запланована навколо лікарні територія зеленої зони, який її розмір.
4. Який обсяг фінансування проєкту медцентру на Садовій? Вкажіть термін будівництва медичного центру. З якого бюджету фінансується будівництво?
5. Чи прораховувався обсяг фінансування реконструкції дитячої лікарні на Давидчука 63-а (Комінтерна 65) у разі її розширення у зв'язку зі зростанням населення в Ірпені?
6. В чому полягають переваги проєкту медцентру по Садовій у порівнянні з існуючою лікарнею на Давидчука 63-а (Комінтерна 65)? Назвіть три основні переваги.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь просимо надіслати на адресу: [email address] або повідомити за телефоном 050-575-21-72, де та коли запитувач зможе ознайомитись та/або зробити відповідні копії документів.
У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3
Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Панічева Яна Олександрівна