Отримання публічної інформації повторно

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Левченко Дмитро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Левченко Дмитро

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ПОВТОРНО прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- персональний склад Конкурсної комісії НАЗК (на зайняття посад державної служби) із зазначенням прізвища, ім'я, по-батькові та назви посади кожного члена вказаної комісії станом на дату подання цього запиту;

- копію наказу НАЗК про склад Конкурсної комісії НАЗК (на зайняття посад державної служби) в редакції станом на дату подання цього запиту.

Відповідно до ст. 27 Закону України "Про державну службу" конкурс на зайняття посад державної служби категорії "Б" або "В" проводить конкурсна комісія, утворена суб’єктом призначення у державному органі.
Також, відповідно до абзацу другого пункту 13 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою КМУ від 25.03.2016 №246, конкурс на зайняття посад категорій “Б” і “В” проводить конкурсна комісія, утворена суб’єктом призначення у державному органі, у складі голови і членів комісії. Суб’єкт призначення може прийняти рішення про утворення кількох конкурсних комісій у державному органі.

Отже, моє звернення містить точну і достатню інформацію для ідентифікації запитуваної інформації.
Відмова у її наданні є протиправною та такою, що порушує моє право на доступ до публічної інформації.
У разі повторної відмови такі дії будуть оскаржені у встановленому законодавством порядку.

Левченко Дмитро

Національне агентство з питань запобігання корупції

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]