Отримання публічної інформації

Ольга Левченко

Доброго дня!

Відповідно до пп. 12 п. 7 Положення про Апарат Верховної Ради України від 25 серпня 2011 р. у сфері організаційного забезпечення діяльності Верховної Ради України Апарат організаційно забезпечує виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». Згідно із ч.5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :

1. Загальну суму коштів, спрямовану на компенсацію оренди житла або винайму готельного номера народними депутатами у 2015 році та список депутатів, які отримували такі виплати у 2015 році
2. Суму, витрачену на компенсації вартості проїзду усіма видами транспорту на території України народним депутатам у 2015 році та список депутатів, які отримували такі виплати у 2015 році.Прошу також зазначити, яким э порядок надання такої компенсації
3.Яка кількість автомобілів наразі перебуває на балансі Апарату ВРУ та яку суму коштів було витрачено на утримання автомобілів у 2015 році ?
4. Якою є загальна сума коштів, спрямована на забезпечення реалізації закріпленого ст. 18 Закону України "Про статус народного депутата України" права народних депутатів на безкоштовний виступ з питань депутатської діяльності у ЗМІ у 2015 році, із зазначенням переліку народних депутатів. які скористались таким правом.

З повагою, Левченко Ольга

Лазарєва Олена Юріївна,

3 Attachments