Отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кальченко Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кальченко Наталія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Яким чином співвласники багатоквартирного будинку можуть скористатися правом, яке передбачено п. 4 Стаття 6. Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" а саме,
"безоплатно одержувати інформацію про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень у порядку і межах, визначених законом"
ЦНАПи м.Києва відмовляють у наданні інформацію безкоштовно, посилаючись на п.7 Постанови КМУ від 26.06.2019р №599, якою затверджено Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та вимагають сплату адміністративного збору.

З повагою,

Кальченко Наталія

Вікторія Дубина,

1 Attachment

Кальченко Наталія

Доброго дня!

Нажаль, відповідь на мое запитання у листі відсутнє. Цитування із різних нормативно-правових актів це добре, але все ж такі я хочу отримати відповідь на поставлене питання, а саме
Яким чином співвласник багатоквартирного будинку може БЕЗОПЛАТНО отримати інформацію про суб'єктів права власності на ВСІ квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку якщо робітники ЦНАП ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ надавати таку інформацію безкоштовно.

З повагою,

Кальченко Наталія