Отримання інформації щодо житлових умов переселенців

Катерина Коба

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Яка кількість осіб, що має статус внутрішньо переміщених осіб потребують поліпшення житлових умов.
- Чи компенсує держава оренду житла особам, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, якщо так то в якому розмірі та на підставі яких документів.
- Чи відбувалось з 2014 року до сьогоднішнього дня будівництво житла для осіб, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, якщо так то в якому співвідношенні та розмірі: кошти державні, місцеві або залучені від іноземних держав та в яких регіонах держави.
- Яка кількість житлових приміщень (квартир, будинків) з 2014 року по сьогоднішній день надана у власність особам, що мають статус внутрішньо переміщених осіб та за яким критерієм надавалось житло (кількість членів сім’ї, соціальний статус тощо).
- Чи запроваджені державною програми фінансування будівництва на пільгових умовах для осіб, які мають статус внутрішньо переміщених осію, якщо так, то які саме та чи відбувається фактичне фінансування і розмір цього фінансування в період з 2014 по сьогоднішній день.

З повагою,

Катерина Коба