Отримання інформації про наявність вільних земельних ділянок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):- наявність земельних ділянок із земель державної та/або комунальної власності, які можуть бути передані безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селі Пляниця, Яремчанської міської ради, Івано-Франківської області.
- наявність земельних ділянок із земель державної та/або комунальної власності, які можуть бути передані безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства на території населених пунктів та за їх межами в Яремчанській міській раді, Івано-Франківської області.

Звертаюсь до вас, як до центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів, що, згідно Положення № 445, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року, володіє інформацією про вільні земельні ділянки.

З повагою,

Василь
0939323613

Яремчанська міська рада1, Яремченська міська рада

1 Attachment

Доброго дня!!!
Виконавчий комітет Яремчанської міської ради

Мар'яна Цюпа,

1 Attachment