Отримання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Горових, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Горових

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної
інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами
до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати
наступну інформацію (наступні документи):

1. Надходила чи ні на розгляд до Генічеської районної державної
адміністрації заява вихідна від 4.07.2019 року Горових Олександра Івановича стосовно надання дозволу на розробку проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами м. Генічеська на території Генічеської міської ради (ділянка № 7) з графічним матеріалом до нього.
2. Прошу надати інформацію якою датою та номер реєстрації заяви від Горових Олександра Івановича стосовно надання дозволу на розробку проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами м. Генічеська на території Генічеської міської ради (ділянка № 7) з графічним матеріалом до нього.
3. Прошу надати копію в електронному вигляді відповіді на заяву від Горових Олександра Івановича стосовно надання дозволу на розробку проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами м. Генічеська на території Генічеської міської ради (ділянка № 7) з графічним матеріалом до нього.
4. Прошу надати копії в електронному вигляді заяви вихідна від 4.07.2019 року та графічних матеріалів з зазначенням
реєстраційного номера вхідної кореспонденції в Генічеській районній державній адміністрації від Горових Олександра Івановича стосовно надання дозволу на розробку проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами м. Генічеська на території Генічеської міської ради (ділянка № 7) з графічним матеріалом до нього.

З повагою,

Олександр

GOV.UA, Генічеська районна державна адміністрація

2 Attachments

, .

27 2019 ., 14:17:08:

показати цитоване

--
,
GOV.UA mailto:[kherson29 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]