Отримання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Дуже вдячний за відповідь від 06.11.2019!
Відповідно до листа на ім’я Павлова О.Г. зазначено, що в порядку передбаченому ч.7 стаття 118 Земельного Кодексу України, Генічеською районною державною адміністрацією відмовлено Павлову О.Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами м. Генічеська на території Генічеського району (ділянка № 12) з графічним матеріалом до нього, у зв’язку з тим, що земельна ділянка згідно Національної кадастрової системи ведення Державного земельного кадастру внесена, як територія Якимівського району Закарпатської області, враховуючи вищевикладене, та враховуючи статтю 19 Конституції України та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію стосовно наявності Розпорядження Голови районної державної адміністрації, в порядку передбаченому ч.7 стаття 118 Земельного Кодексу України, щодо відмови Павлову О.Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами м. Генічеська на території Генічеського району (ділянка № 12) з графічним матеріалом до нього.
2. Надати копію в електронному вигляді Розпорядження Голови районної державної адміністрації, в порядку передбаченому ч.7 стаття 118 Земельного Кодексу України, щодо відмови Павлову О.Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами м. Генічеська на території Генічеського району (ділянка № 12) з графічним матеріалом до нього.
3. Надати інформацію щодо підстав відмови у наданні дозволу на розробку документації з землеустрою з зазначенням Законів України, (статтю, частину, пункт, тощо) стосовно невідповідності місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
4. Надати викопіювання в електронному вигляді на підставі якого було зроблено заключення при підготовці «відмови» Павлову О.Г. в листі № К-589/1 від 30.07.2019 що запитувана ним земельна ділянка внесена, як територія Якимівського району Закарпатської області.
5. Прошу надати в електронному вигляді викопіювання території з зазначенням меж земель Генічеського району, якими має право розпоряджатись Генічеська районна державна адміністрація при виконанні свої владних повноважень.
6. Прошу надати інформацію чи відноситься запитування земельна ділянка Павловим О.Г. у листі від 10.07.2019,стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за межами м. Генічеська на території Генічеського району (ділянка № 12) з графічним матеріалом до нього, до земель Генічеського району.

З повагою,

Олексій

GOV.UA, Генічеська районна державна адміністрація

1 Attachment

Здравствуйте, Олексій.

Вы писали 7 листопада 2019 р., 17:44:04:

показати цитоване

--
С уважением,
GOV.UA mailto:[kherson29 request email]